| alexrock16 a întrebat:

De o vreme PC-ul meu are o problema.Cand incerc sa copiez ceva dintr-un Folder in altul se blocheaza my computer-ul. Daca vi s-a intamplat si voua la fel plz spuneti-mi cum si daca ati rezolvat sad

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Poti fie sa reformatezi disk-urile (poate ai luat virusi) fie sa te ajuti de un antivirus si sa dai o examinare toatal si daca nu e asta atunci ar trebui sa reinstalezi windowsul.

| alexrock16 explică (pentru Magnifico):

O idee de antivirus? Am avut avast dar a expirat timpul..nu l-am avut cu licenta.

| Magnifico a răspuns (pentru alexrock16):

Eu am Avira.

| alexrock16 explică (pentru Magnifico):

Mersi de ajutor.dar cred ca o sami reinstalez windows

| Magnifico a răspuns (pentru alexrock16):

Asta ar fi cel mai indicat.