| HunterGEO a întrebat:

De unde as putea cumpara si eu CS:GO mai ieftin cu un paysafe card?

3 răspunsuri:
| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Salut! Nu merita sa il descarci gratis, nu poti juca multiplayer decat pe serverele Non-Steam. Incerca de pe kinguin.net sau g2a.com

| SUPER76 a răspuns (pentru FlorinAjutorulThau):

Ba da, îţi dă vresiunea completă de acolo, am descărcat vreo 7 jocuri de acolo şi mie chiar mi-au mers.

| SUPER76 a răspuns:

Mai bine ia-l gratis de aici: http://www.fullypcgames.net/2013/04/counter-strike-go-game.html. Apasă pe butonul de mai jos cu albastru pe care scrie Download Now >>>; i de acolo cred că te descurci.