| M1R3L a întrebat:

De unde pot descarca counter strike source bun? Am avut mai multe si nu puteam juca online.

6 răspunsuri:
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Am luat de 2 ori jocu ala blestemat dp net laughing nu mi a mers, l am descarcat pe calculatoru unui prieten cu un pc mai bun, nu a mers, am postat pe TPU o intrebare la fel si nu mi a raspuns nimeni cum sa il iau sau cum sa il facstraight face oricum Succeslaughing

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna Mirel, un kit cs source bun pe care ti-l recomand este http://jocuribeton.com/download-cs-source.html

| funky7up a răspuns:

Am avut si css si nu puteam juca online, dar am facut cont pe steam si am bagat pacsteam( e un crack pentru steam cu toate 1000 de jocuri ) si avea css si am instalat si mergea online ( avea ultima versiune )
Daca vrei sa joci css te sfatuiesc sa faci astfel.

| M1R3L explică:

Mie imi merge si counter strike global offensive si css dar nu imi merg online si daca vreau sa imi mearga trebuie sa le i-au dupa steam cu bani...

| DeeJayWolfy a răspuns:

Trebuie sa aveti steam pentru. a juca onlinewinking

| Minecraftcosmin123 a răspuns:

Nu trebuie steam l-am avut eu in 2009 dar de atun poate s-a schimbat nu stiu eu jucam source atunci fara steam