| BUFU_1570 a întrebat:

Dece nu imi merge sa ma misc cu tastatura in metin2 cu wasd si sa atac cu space nici esc nu merge. singurul care merge este enter si sa scriu da doar in server private nu merge. In ro imi merg acum ma joc blacknite si nu merge nici unul decat sa scriu. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AlexandruZoicas a răspuns:

Ok stiu eu cum deci ai antivirus avast dai clik dreapta pe el si dai mod silentios joc si dp merge sa faci ceva ca cand deschiyi emtinu iti apare o tampenie de la avast trebuie sa o deyactiveti cum tiam spus mai sus asta e tot imi dai funda plz

3 răspunsuri:
| T0XyK a răspuns:

Si mie asa ii in metin2final

| vasimary a răspuns:

Si eu am aceiasi problema.Cand intru in metin2 ro Nu merge sa ma misc la metin.Doar daca imi da vreoun player pm ii pot raspunde...Am dezactivat antivirusul avast pe care il am si tot nu merge. am dat pe mod silentios nu merge. Ce sa mai fac angry.De curand am reinstalat windows-ul. Mersiwinking

| TomyAdr a răspuns:

Nuj la fel mi se intampla si miesad