| Kira22 a întrebat:

Sal, azi mi-am facut cont nou pe metin2 ro si nu pot sa folosesc tgastatura adica pot sa scriu la alti jucatori si sa dau enter dar sa merg sau sa folosesc magiile, licoriile nu merge, va rog sa ma ajutati, Funda

1 răspuns:
| StDrOg a răspuns:

Buna, in metin 2 stii undee sunt bilele alea galbene care cresc cand bati mobi (monstri ) langa sunt casetutele alea de la 1 pana la 8, ei bine deschizi fereastra cu magii si pui in fiecare casetuta o magie si daca iti ramane loc pui si licori. Fiecare casetuta corespunde unor taste primele patru apartin tastelor 1, 2, 3, 4 happy urmatoarele 4 apartin tastelor F1, F2, F3, F4. Sper ca am fost de folos happy :*