| OtravaDulce a întrebat:

Deci am o intrebare legata de metin2ro.
Daca fac un cont cu hack pana la 35-40lvl si nu ma prinde ....si nu mai folosesc hack... poate sa ii deie ban dupa un timp (1/2/3/7luni) pentru ca am folosit hack atunci?
Staff da ban cand te prinde? sau te mai si lasa? si ti-l da mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| Sidiuu a răspuns:

Staff-ul iti da ban direct daca te prinde. Nu te lasa deloc.

Poti sa spun ca esti norocos ca nu te-au vazut cei din staff.

| OtravaDulce explică (pentru Sidiuu):

Asta ma surprins si pe mine cum de nu m-a prins... (ma stiu feri dar tot...) ma gandeam ca poate ii da ban mai tarziu cand am iteme

1 răspuns: