| Daniel235 a întrebat:

Deci am o problema la samp deci sa zicem ca am windows 7, intru pot sa ma joc doar pe 16bit si daca pun pe 32 se blocheaza dintr-o data si nu mai pot face absolut nimic doar sa ii dau restart din butonul unitatii. Daca am windows 8 sau win 10 nu merge nici macar pe 16 si vreau sa ma joc. Deci dintr-o data ma joc cateva secunde si vezi ca se blocheaza si se aude zzzzzzz(...) si nu stiu ce sa ii fac. Ma confrunt cu problema asta de cand mi-am luat pc-ul asta, adica mai exact de acum un an.
Dau FUNDA GARANTAT celui care are solutia de REZOLVARE!
Tot am incercat sa o rezolv dar nu am reusit.

2 răspunsuri:
| Mocanu222 a răspuns:

Cred ca e din cauza calculatorului cred sau cred ca ar trebui sa iti faci upgrade la windous 8.Sau doar sa iti reinstalezi windousul.Nu prea stiu incearca si una din variantele astea sau du-te la un profesionist

| Daniel235 explică (pentru Mocanu222):

Ce profesionist? Profesionist in ce? Si am windows 10 pro activat tot si de 1 an iti zic sincer l-am reinstalat de minim 10 ori.