| sorin579 a întrebat:

SAlut TPU! Deci caut un server de metin PVP (gen hammer, dar fara hamachi).....sau un server de metin cu rate mari(500-1000%)si cu iteme bune in magazin.CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Metin2 TDL
Sunt 2 servere care merg parca primul parca e hard pvp gasesti kinguri, arme de 150 etc la magazine si faci lvl la una nu mai stiu cum o cheama

| LightKun a răspuns (pentru spaghetty):

Poti juca metin2 mondial pe royal
nu e cu itm epice in shop dar le faci usor

2 răspunsuri:
| razvanik38 a răspuns:

Uitati aici super metin pvp hamachi on aproape 24/24 gm foarte pretenosi
KronMt2/2.3 pana la 10!
pass:123
Va asteptam! Multumim!