| Marius44467447 a întrebat:

Deci eu am un cont de steam si am luat vac ban la cs.go pentru hack.Adevarat, am avut hack sa vad si eu cum este.Intrebarea mea este daca pot sa cumpar din nou cs.go pe acelasi cont de steam sau trebuie sa imi fac >altul? Dau funda! Multumesc anticipat! pup

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nope. Nu ai cum sa-l mai cumperi o data pentru ca deja il ai pe cont. Cand iei vac ban te baneaza doar de pe serverele oficiale valve nu de pe toate serverele, deci inca poti juca pe serverele comunitatii. Deci trebuie sa-ti iei alt cs pe alt cont ca sa joci pe serverele oficiale valve.