| xNightx7 a întrebat:

Deci, mi-am downloadat Fifa 14 si vroiam sa ma joc la Ultimate Team, si mi-am downloadat si Origin-ul, doar ca nu pot sa-mi confirm inregistrarea. Tot dau sa-mi trimita verificarea pe e-mail, dar nu mi-o da. Ce trebuie sa fac ca sa mi-o dea si mie, sau ce trebuie sa fac ca sa pot juca pe Ultimate Team?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DreamHouseit a răspuns:

Ca sa poti juca la ultimate team nu iti trebuie numai cont pe origin si in acelasi timp iti trebuie jocuri original nu versiunile crackuite sau codul acela in special cand cumperi un anumit joc primesti un cod ori pentru steam ori pentru alte aplicati si acel cod e pentru origin parca

1 răspuns: