| CrushBoy89 a întrebat:

Despre un hack metin2 as avea o intrebare. Switchbot. Am dat o gramada de tutoriale pe YouTube, am downloadat si eu Switch-ul, dar niciunul nu schimba bonusurile imediat, fara sa astepti..In tutoriale intra direct, in cateva secunde. Va rog... Daca ma puteti ajuta, lasati un link sau vreun sfat..Cum pot sa schimb bonusurile fara sa astept? (p.s. Metinul pe care il joc este Privat)big grin

Multumesc f. multwinking

1 răspuns:
| Tibiman1999 a răspuns:

Am si eu Switchbot pe un server privat [ nu dau nume ] si tot asa cu aceeasi problema ma confrunt si eu. Pur si simplu n-ai ce face daca switchul este creat de ei, ei stiu " chichitele " care le-au facut. al meu este bunicel din 5 in 5 sec. mi le schimba. Si sunt chiar multumit. Dar daca stii si unul pentru Metin2RO as fii foarte multumitor. happy Caut de cateva zile si nu gasesc... numai failuri. Sfatul meu : Cauta altul cu un timp mai scurt.