| VladFast a întrebat:

doresc sa imi fac o comunitate, dar nu am nici o idee pentru numele acesteia, as vrea in nume, sa includa cuvantul Gaming, sau Community Gaming si abrevierea sa fie de 3 litere. Cine imi da un nume frumos si sa imi placa ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ContDeMuzica a răspuns:

Heroism Game Community HRM, MortalLegion Game Community ML.

| VladFast explică (pentru ContDeMuzica):

Multumesc pentru raspuns, mai astept niste sugestii.

4 răspunsuri:
| TeOLica a răspuns:

Eu mi-am cumparat un domeniu, nu postez numele aici dar daca te intereseaza sa vi la noi in comunitate cu un serve de cs sau de metin te asteptam cu drag baga id: bemgaz@yahoo.com, si zi ca esti de pe TPU despre comunitate.

| ContDeMuzica a răspuns (pentru TeOLica):

Imi dai funda te rog?

| VladFast explică (pentru TeOLica):

Nu multumesc, doresc sa imi fac propria comunitate, sa o redeschid adica.