| SoulCreed a întrebat:

doresc sa-mi cumpar cs go de pe g2a, problema e ca as vrea sa iau decat un paysafe de 50 de lei si cu tot cu g2a shield imi ajunge la peste 50 de lei. Cum as putea sa iau doar un paysafe de 50 de lei si sa mai adaug 1-2 euro in plus pentru g2a shield fara sa imi mai iau inca un paysafe.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea poți, poate doar de la prieteni care poate mai au resturi (2, 3 lei) pe vreun cod de paysafe. Oricum, poți cumpăra și făra G2A Shield, nu prea există cazuri în care să nu primești jocul.