| AdaAlexandra1461 a întrebat:

As vrea sa cumpar Minecraft prin card paysafe. Problema este ca Minecraft costa 24 euro iar un card dinacela este de 100 sau 300. Pot sa platesc cu doua carduri?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poți să plătești și cu 2 carduri.

| AdaAlexandra1461 explică (pentru OnuOnulică):

Cand iti apare sa bagi codul sunt doua variante?

| OnuOnulică a răspuns (pentru AdaAlexandra1461):

Există posibilitatea să transferi toți bani de pe un card pe altul.

| AdaAlexandra1461 explică (pentru OnuOnulică):

Ok. Mersi happy

| AdaAlexandra1461 explică (pentru OnuOnulică):

Dar cum?

| OnuOnulică a răspuns (pentru AdaAlexandra1461):

Folosești virament. Viramentul este o operațiune bancară ce constă în transferul unei sume dintr-un cont în altul.

6 răspunsuri:
| edalBX a răspuns:

Paysafe nici macar nu este un card...este un bon cu un cod pin, si da poti sa bagi mai multe coduri cand platesti... nu stiu ce vorbeste asta de mai jos de virament si alte prostii.