| LiderulDeLaKremlin a întrebat:

Salut TPU, doresc sa-mi cumpăr un abonament Xbox live gold și aș vrea să știu dacă pot plati prin paysafe, daca cumpăr o data abonamentul trebuie să îl plătesc în fiecare lună obligatoriu? Am contul pe Uk

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai vezi acolo ce variante de plata ai si vei afla daca poti plati si prin paysafe...
Si da, trebuie sa platesti lunar! dar stai linistit ca odata ce ai facut abonamentul iti iau ei banii din cont fara sa mai faci tu nimic... laughing Iar apoi acel contract de abonament se va prelungi la nesfarsit, nu va expira niciodata pana nu iei tu masuri... deci grija mare la ce te angajezi sa faci! Bafta!

| Anonimus24061 a răspuns:

Pai nu cred ca merge platit cu paysafe dar daca cumperi doar o luna si luna cealalta nu vrei sa mai platesti atunci nu tr obliga nimeni sa platesti dar nu vei mai avea accesul la xbox live gold.