| giliman a întrebat:

E bun acest kit de gaming ( in special pentru CS GO ). Tastatura gaming Marvo Gaming Starter Kit 4-in-1 CM400

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=78OBgLFbRuo

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Bineinteles ca e bun. E facut pentru gaming dupa cum e si numele.

| giliman explică (pentru FlorinCiokan):

Am nevoie de un review ( o parere ). Asa vad si eu ca zice ca e de gaming. Am nevoie de un argument.

| giliman explică (pentru FlorinCiokan):

Am nevoie de o argumentare de la tine ( de ce ar fi bun sau nu ) ca asa pot cauta si eu pe internet. Imi trebuie un arfument din partea ta care sa fie explicat. ( iti voi da funda in acest caz)

| FlorinCiokan a răspuns (pentru giliman):

Lasa nu mai cumpara nimic.