| Draghescu_Mity_1996 a întrebat:

Salut tpu.Era un joc fooarte vechi cu masini. Avea iconita cu un fulger galben. Aveau masini vechi,daca-mi mai amintesc erau cateva asa:Un camion,una verde,una galbena,una rosie cu flacari, un autobuz scolar, etc.mereu faceai curse.erau decat 4 trasee.nu avea grafica reala,deoarece era un joc vehi, dar sincer, nu stiu daca stiti de el.Va rog frumos, daca stiti sa mi-l ziceti, dau funda. AAtentie:Nu e Revolt

4 răspunsuri:
| lucirusu2 a răspuns:

Revolt?

| Draghescu_Mity_1996 explică (pentru lucirusu2):

Nu,am si zis ca nu e revolt! Pacat, nimeni nu si-l mai aminteste crying(((

| ketchuppw a răspuns (pentru Draghescu_Mity_1996):

Wacky Races?

| Draghescu_Mity_1996 explică (pentru ketchuppw):

Nu sad