| Kunar a întrebat:

Este adevarat ca Samsung Galaxy s7 se blocheaza la jocuri sau aplicatii.Dau funda?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu, e printre cele mai puternice telefoane la ora actuala, ai procesor octa core si 4 GB de ram, nu are nici pic de lag in aplicatii.

| George_Gr_1995 a răspuns:

Frate am un s7 de câteva zile, folosit intens cu mai multe aplicații deschise ...ai 4 GB ram care te ajuta sa reiei activitatea de pe o aplicație lăsată deschidă fără a trebui sa se mai încarce o data, nu ai pic de la în aplicații jocuri etc, camera de comporta excepțional dar sunt unele dezavantaje la lovirea carcasei care scoate un zgomot ciudat din jurul camerei.