| VladutXtremme a întrebat:

Este buna aceasta placa video pentru jocurile noi aparute gen FIFA 14, GTA 4, CALL OF DUTY BLACK OPS 2, ASASSIN'S CREED 4 ETC.

http://www.mediadot.ro/......048mb-ddr3

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA 4, Black ops 2, nu sunt jocuri noi.
Iti recomand Nvidia GeForce GTX.

| 2Low a răspuns:

Sincer,este o placa cam slabuta.
Ar trebui sa cauti placi video DDR5 sunt mult mai bune decat DDR3, dar si pretul este pe masura.
Nu cred ca iti vor rula jocurile mentionate de tine, poate doar Fifa 14 si GTA IV, dar nu stiu in ce masura.

| VladutXtremme explică (pentru 2Low):

Pai am vazut si alte placi video gen seria Radeon HD 6000 care mergeau bine jocurile..si nu merge asta?