| VladutXtremme a întrebat:

Vreau sa cumpar o placa video pentru jocuri, merita banii aceasta placa:http://www.mediadot.ro/......048mb-ddr3

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru cat costa placa video E FOARTE BUNA la pretul ala si alte variante NU AI la acelasi pret!

| sltlp a răspuns:

Tinand cont de pret, variante mai bune nu ai decat de la 350 lei+

| Jipa95 a răspuns:

Sincer? Nu prea este o placa video de gaming. Eu iti recomand sa cauti foarte foarte bine pe net o placa video, pe DDR5, min. 128 biti, minim 1gb. Cam atat a ajuns o placa video de gaming ( cea mai ieftina ) acum, si nu vei avea probleme in gaming cu ele, mai ales cele DDR5. Bft

| LeMike a răspuns:

La pretul ala este super ok, chiar am cautat si nu am gasit mai buna la acelasi pret, o sa iti mearga si majoritatea jocurilor noi cu graphics pe low, dar depinde si de celelalte componente din pc-ul tau, sa fie cel putin la fel de bune sa nu o traga in joswinking