| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Este buna acesta placa video pentru jocurile astea noi ca Assassins creed 3, Black ops 2 etc? nVidia GeForce GTS 450, 1024MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E. Spuneti-mi si mie daca este buna acesta placa video pentru jocurile noi. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Paull18 a răspuns:

Salut. Da placa este buna pentru jocurile noi happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da placa video este buna petru jocurile acestea, dar nu toate o sa iti mearga cu setarile la maxim

| WJonnie a răspuns:

Da este un card bun a te juca jocurile noi si black ops 2 (nu sunt sigur dar cred ca poti sa maxezi jocul)