| SkyZ0 a întrebat:

Buna TPU :X As dori sa achizitionez aceasta placa video http://www.emag.ro/......N430OC-1GL am procesor intel celeron E3400, 4gb ram si as dori sa stiu cat de bine imi vor merge jocurile gen : Gta 4, Assasin's Creed 2, Call of duty black ops, Nfs Shift 2, Tdu 2? funda

Răspuns Câştigător
| mateielisey a răspuns:

Acuma dapinde si de monitorul tau dar in general cu aceasta placa eu zic k poti juca jocurile la medium poate unle la Hight(procesorul e slab)

1 răspuns:
| Aniu a răspuns:

Ambele sunt slabe :-s