| Modric a întrebat:

Este vorba de jocul The sims 2 am toate pachetele la el.am si eu cateva intrebaritonguee ce plansa pot gasi vampiri[daca se poate denumirea plansei], 2Cum ma pot transforma intr-o creatura indiferent ce creatura? Ce pachete mai exista inafara de cele originale ale jocului?, Exista ingeri sau demoni in acst sims 2? v rog frumos ma puteti ajuta?[Promit ca dau fundita!]

1 răspuns:
| Mirunelu a răspuns:

Uite aici gasesti ce creaturi exista in sims 2, ce expansion iti trebuie si cum te transformi in ele.
http://www.wikihow.com/Make-Alien-Sims-and-Vampires-in-Sims-2