| StefanGGXX a întrebat:

Salut tpu.Eu am jucat un joc cu ceva oras mai demult care avea macelarie si tot felul de magazine.Insa nu mai stiu cum se numeste.Ma puteti ajuta va rog?

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ne spui ce faceai in acel joc, e foarte greu sa descoperim despre ce e vorba.
Construiai tu orasul? Erai stapanul acelor magazine?
Erai un personaj care mergea prin magazine?
Aveai o misiune de facut sau era un simulator al vietii obisnuite?
Il jucai pe pc / consola?
Dupa cum vezi, sunt multe intrebari fara raspuns.

| StefanGGXX explică (pentru dannyel86):

Da,eram stapanul orasului, un oras cu o ferma de unde faceai transporturi pentru macelarie si alte magazine, era un simulator al vietii dar al unei vieti mai vechi si il jucam pe pc.

| dannyel86 a răspuns (pentru StefanGGXX):

Farming Giant ar putea fi ceva asemanator. Dar nu stiu daca e ceea ce cauti.
https://www.youtube.com/watch?v=-uCjCEc3JWs

In ce an l-ai jucat? Poate stii si cand a aparut.

| StefanGGXX explică (pentru dannyel86):

Pai l-am jucat prin 2012, 2013 cam asa, dar era lansat cu cativa ani in urma.

| StefanGGXX explică (pentru dannyel86):

Stiu ca era un joc foarte complex pentru vremea aia adica erau foarte multe detalii in el