| ZeroBLADE a întrebat:

eu am PC cu urmatoarele cerinte:
Procesor: 1800 Ghz (1, 8)
Ram: 1024 Mb
Placa Video: 256 Mb

Vreau jocuri racing, shooters, si adventura sau altele!
Raspunsul cu cele mai tari jocuri si bineinteles cele mai multe primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| FrostByte a răspuns:

Nu te astepta sa joci ceva State of Art ( de ultima ora ) la pc-ul tau. Din experienta mea gaming iti pot recomanda cam asa :
Racing : Re-Volt, NFS 1->8 (Underground 2), Rollcage Stage 2, GTA 3 / Vice City / San Andreas ( La Low ), RC Cars, Bandits - Phoenix Rising ( E si shooter ), Redline Street Racing, Lego Racing 1/2. Shooter - Tron 3D, Serious Sam 1st/2nd Encounter, Hitman 1/2/3, Urban Terror, Rainbow Six, Delta Force 1->5 si cam atat deocamdata daca-mi mai aduc aminte iti trimit PM, RPG - Summoner, Cabal ( Si atat nu sunt prea mare fan RPG ), Diverse : Robot Arena 2, Crimsonland, Robokill 1/2, Solipskier, Mortal Kombat 4, Total Overdose ( Gen GTA ), Harry Potter Series, si la fel daca-mi mai aduc aminte iti trimit PM.

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Astea sunt cerintele tale? ai dual core sau Intel core? si cat ai la procesor 3800+ 4000+ 3500 cat?

| therock_5828 a răspuns:

Call of duty 2, gta san andreas