| Andrei_Denis_1999 a întrebat:

Salut,TPU! Eu am Un calculator recent cumparat cu urmatoarele specificatii:
Geforce GT 630 1GB Sparkle DDR3
Ram 4GB Zeppelin
Intel Pentium Dual Core G860 SandyBridge 3.0 Ghz
500 GB HDD
Windows 7 Ultimate
Si am o nelamurire.De ce In NFS Most Wanted 2005 pe setari maxime 1280x960 rezolutia + enb series + HD textures castig doar 30-45 FPS.O fi din cauza Ca am win 7? Imi trebuie Windows Xp pentru a juca acest joc cu FPS mare? Ce e Mai Bun Win 7 Sau Win XP

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| VideoGame a răspuns:

Pai win xp necesita mai putine resurse asa ca o sa ai fps mai mare...dar are un design plictisitor dar oricum nu conteaza....Normal era sa mearga la fps mare si pe 7 dar incearca si pe xp si vezi daca merge