| Sergiu_Nicolaiescu_1995 a întrebat:

Am achizitionat recent un pc...4gb ram ddr 3 zeppelin 1033 frecventa, video:nVIDIA geforce 630 gt 1gb, procesor Intel pentium dual core 3. 0ghz sandybridge g860, iar in crossfire nu imi depaseste 90 fps ceea ce nu mi se pare normal,pentru ca pe alte jocuri zburda, tin sa mentionez ca am windows 7 pe 64 de biti.Cine stie sa ma ajute sa ating fps 130-170?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexutz10 a răspuns:

Instaleaza driveru de la placa video si acolo la " Adjust image settings with preview" dai la Performance nu Quality si o sa ating FPS mai mare cu siguranta la mine a functionatbig grin! SUcces

1 răspuns:
| Lysander a răspuns:

Caută la placa video setarea "vsync" şi pune-o pe OFF!