| Mondoca_Eduard_TheKill_Eduard_1999 a întrebat:

eu am un canal de yt cu 300 abonati https://www.youtube.com/channel/UC_xdxfm9F85UtgQV3TuZDlg
si vreau sa-mi creasca abonatii mai repede si sa nu mai am multe dislike-uri este o aplicatie cu care pot sa fac abonati multi si like-uri multe?

Răspuns Câştigător
| Al3x998 a răspuns:

Exista mai de mult, dar acum nu mai sunt legale. Deci nu, nu mai exista nici o aplicatie de subscriberi. Un canal creste cu timpul. Si bine inteles daca muncesti pentru el. Nu inteleg de ce ai vrea abonati falsi care nu se uita la tine.

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ți se mișcă în lag, melodia se aude distorată (foarte rău), ai rezoluție foarte proastă, bări negre la video-uri, nu știi să scrii...
Sper că ești un troll, nici nu știu cum ai făcut tu 300 abonați

| Marius44467447 a răspuns:

Dislike-uri faci ca nu le place la lume ceea ce faci. Poate văd că ai 10-11 ani