| Parale a întrebat:

Eu joc samp, pe server-ul RPG2.B-Zone.Ro, nu inteleg 2 lucruri : 1. Cum se face skill (stiu ca trebuie sa fii detectiv)
2. Ce sunt aceste aplicatii pe formun?

Va multumesc!

1 răspuns:
| Nicula_Marian_1998 a răspuns:

1.Skillul il faci in functie de job.De exemplu la skill fermier trebuie sa faci mai multe ture.La 10 ture non stop se pune un punct la skill.La 30 punste cresti skill 2.la skill 2 iti da mai multi bani si faci tot asa pana cresti la skill 5.

2. Aplicatiile pe forum:Ai nivel 5+ si vrei sa intri intr-o factiune pasnica.Iti trebuie o aplicatie pe forum. Aplicatia pe forum consta in:Nick-ul tau din game, poza de la status sa le dovedesti ca ai nivel 5+, loggo factiuni si anumite intrebari legate de joc si de viata reala.