| dustyzzz99 a întrebat:

Eu ma joc league of legend si nu stiu ce caracter sa cumpar intre Fizz, Leblanc si Ahri. Vreau sa stiu care da dmg mai mare si care e mai bun. Dupa ce ati ales spuneti-mi si cate-va motive de ce e mai bun. Funda

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Hmm pai, fizz are doar un spell cu cc, ultimata, si acela este easy cc.Lb este un instakiller, adica dai instakill la adc dar in tf esti cam nefolositoare daca ai terminat un combo.Eu unu as alege pe ahri deoarece are dmg foarte mare, e ei este un hardcc, q da true damage la intoarcere deci foarte folositor pentru tanks, iar cu ajutorul ultimati te poti si pozitiona, si scapa dar si damage in acelasi timp+ ca in tf cu un q+w deja ai terminat jumate din echipa.

3 răspunsuri:
| Cristi29 a răspuns:

As alege fizz are mai mult dmg
http://www.leaguecodes.net/? rid=52621ab7 si uite aici sa iei RP FREE :)

| DaianMarian a răspuns:

Fizz lol

| AlxBlondu a răspuns:

Fizz clar