| PininFarina a întrebat:

Eu ma joc NFS MW (editia 1) sunt cu cariera undeva pe la 60% (adica la tipul cu numarul 4 )si facand curse pentru a putea sa ajung la el am vazut ca 1 din cei 3 adversari are bmw (Ca si primul numai ca difera culoarea si cam totul),Intrebarea mea este de unde as putea sa mi-l achizitionez, daca se poate si vreti sa ma ajutati puteti sa-mi dati un print? (acum stiu ca intrebarea e stupida Si un raspuns ar fi : de la magazin, dar nu il gasesc acolo si am citit undeva ca ar trebui sa merg la magazinul din cartierul unde fac curse acum sau ceva de genu am fost la toate 3 da nu am gasit nimic ) Funda pentru cel care ma lamureste nu neaparat sa ma ajute sa il cumpar!
Seara buna!

1 răspuns:
| MisterSTAG a răspuns:

BMW-ul il castigi dupa ce ili bati pe cel de pe locul1.Un mod mai rapid de al achizitioan nu stiuwinking