| bibiiiy a întrebat:

Hei TPU, peste o saptamana ma voi duce sa imi cumpar un perus.acolo la magazinul acela, au si perusi dar si custi. vreau sa cumpar si perusul si cusca in acea zi, ca sa bag perusul in cusca pana ajung acasa cu el.am citit pe net, ca, chiar daca cusca este noua, cumparata din magazin trebuie spalata.este adevarat? FUNDAA!

1 răspuns:
| Simiina8 a răspuns:

Si eu mi-am cumparat 2 perusi de la magazinul de animale tot cu cusca si vanzatori de acolo mi-au pus papagalii atunci pe loc! Deci nu este adevarat funda?