| GOGAIE18 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar prezervative cu ciocolata? E cam stupida intrebarea dar... daca cere fata, nu ma pot opune dorintelor ei big grin. Multumesc!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa vezi cum apar ideile de marketing, sa te descopere producatorii de prezervative, te-ar polei cu aur!
Nu glumesc, ideea e mai mult decat buna, chiar daca ai glumit!
happy

| GOGAIE18 explică (pentru greece12):

Daca asa cere fata... nu trebuie sa-i fac pe plac? laughing)))
Acum dau un telefon la Durex si le spun sa scoata prezervative cu gust de ciocolata. happy

| greece12 a răspuns (pentru GOGAIE18):

Patenteaza,intai!
laughing

| Prezidentul a răspuns:

Ce laude pe aici, de parca ai fi primul laughing

| bibi5961 a răspuns:

Cauta pe okazii. numai vezi sa nu-ti vada parintii coletul cand il primesti tongue

| grab a răspuns:

De unde? din sexshop coiis!
sau mai bine, cumpara un plic de ciocolata calda si lasa acolo prezervativu juma de ora inainte de sex. apoi poate sa bea ea zeama de ciocolata in paralel cu m00ia, o sa fie o senzatie fantastica. pentru tine, care admiri femeia degenerata in fata p00lii sculate! suuces!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cu siguranta acele arome sunt doar chimicale.
Oare nu consumati destule E-uri in alimentatie?

| GOGAIE18 explică:

... Cu gust de ciocolata...

| GOGAIE18 explică:

Buna ideewinking. asa o mai feresc si pe ea de alte e-uri. oricum, nu e iubita mea si nici nu vreau sa fie big grin