| YoYoIonut a întrebat:

Eu mi-am descarcat WWE12 si il joc cu emulator de wii(DOLPHIN).As vrea sa-mi dati (cine stie) configuratii pentru a merge bine.Eu am calculator bun zic eu.tongueentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3. 00GHz, 3.25GB RAM SP 3.Placa video: Chip Type:GeForce 210 Dac Type:Integreated RAMDAC Memory size:1024 MB Adapter String:Ge FORCE 210 Asta e calculatorul meu 1)Ziceti-mi daca e bun(DA/NU) 2)Si care stiu va rog frumos dati-mi si mie configuratii pentru a merge jocul bine. Mai am si pe PCSX2 WWE 11 care merge foarte bine. Dar asta nu stiu ce are asa ca dati-mi va rog frumos configurati. FUNDA SI VOT PENTRU PRIMUL RASPUNS!

2 răspunsuri:
| Neghinitza12 a răspuns:

Procesorul tau e bun dar insa placa video nu prea, deci e asa si asa, in legatura cu configuratiile nu ma prea pricep dar la setting video dati rezolutia foarte mare, si totul pe medium. Si inca ceva, daca ai auzit Windows 8 va incepe sa ruleze jocuri de XBOX 360, si eu mi-am pus si imi merge. Incearca si tu!

| YoYoIonut explică (pentru Neghinitza12):

Ma eu am windows XP Sp3.Stii cumva daca as schimba emulatorul ar merge mai bine?