| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Eu mi-am facut un Server de CS 1.6 si am bagat RCON Passord. Am intrat in Server si merge! Dar intrebarea ma este: Daca am bagat RCON Password cum pot sa o activez ca sa fiu admin? Unde trebuie sa dau? DAU FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Deschide addons/amxmodx/config/amxx.cfg si acolo modifici amx_password_field "_pw" cu o parola care vrei.

Admin pe Nume: "nume" "parola" "acces" "account flags"
Exemplu : "Noth1ng" "1234" "abcdefghijklmnopqrstu" "ab"

Admin pe IP : "IP" "" "acces" "account flags"
Exemplu : "123.45.67.89" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

si cui ii dai admin sa scrie setinfo "parola ce o scrii in loc la _pw" "parola ce o pui la admin"
ex setinfo "_pw" "1234" si trebuie sa mearga daca faci asa!