| express09 a întrebat:

mi-am facut acum cateva ore un server de samp full, am bagat in joc /rcon login si parolasi m-alogatdrept admin...intrebarea meaeste..cum imi pot da rankul mai mare la admin. owner de exemplu...

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Cauta in scriptfiles la tine in folderul unde e serverul cautati numele sau daca are un folder numit users si dai acolo
deschizi cu notepad sau altceva si ai admlevel sau ceva de genul si pui adminul maxim de pe serverul acela dai save si gata
ca sa se salveze faci asta inainte sa intri in joc