| FiReFoXtpu a întrebat:

Eu stiu sa pun un joc de PS2 (modat) pe DVD, dar am o problema. Cand downloadez un joc este in format ISO sau mai multe RAR-uri pe care le dezarhivez si tot un ISO imi da. Dar acum am downloadat un joc si mi-a dat 2 chestii, un ISO si un MDS. Asta e metoda cu care puneam eu jocuri pe DVD-uri: patch-uiesc ISO-ul cu ESR Disc Patcher, apoi il pun pe DVD cu DVD Decrypter. La ISO si MDS... cum si ce pun pe DVD?

2 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Pune ambele.
ISO e majoritatea care contine datele. Iar MDS este pentru a putea effectua mount-ul happy

| FiReFoXtpu explică:

Incerc sa vad daca merge. Daca merge iti dau funda.