| DeBruyne123 a întrebat:

Eu vreau sa îmi cumpăr de pe Origin fifa 17 pentru PC la 30€ și as vrea sa știu dacă este la fel cu cel de pe PS4.

Răspuns Câştigător
| Drami a răspuns:

Da,va fi la fel cu cel de pe PS4. Daca PC-ul tau este la fel de bun ca o consola PS4 vei avea aceleasi grafici ca si pe PS.Inaint sa il iei verifica-ti componentele ca sa nu il iei degeabahappy.Dar da va fi la fel ca cel de pe PS4.

Funda te roghappy

| DeBruyne123 explică (pentru Drami):

Pai și dacă am laptop aproape la fel de bun ca un ps4 crezi ca o sa meargă?

| Drami a răspuns (pentru DeBruyne123):

Hmm....Nu stiu daca un laptop poate fi la fel de bun ca un ps4.Scrie specificatiile si compara-le cu cele minime si cele recomandate ale jocului.Raspunde-mi si scrie specificatiile.