| Voica_Raul_2001 a întrebat:

Eu vreau sa imi cumpar un mouse nou pentru CSGO. Nu stiu ce sa imi iau. Razer Deathadder sau mouse-ul ala nou fade special pt csgo. Va rog spuneti-mi parerile voastre. Am vazut ca multi jucatori profesionisti joaca cu Razer Deathadder, dar as prefera mouse-ul acela fade pt csgo. Va rog ajutati-ma, dau funda.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

"Am vazut ca multi jucatori profesionisti joaca cu Razer Deathadder"
Da, multi jucatori adevarati, adica cei care castiga bani din asta joaca cu mouse scump. Un motiv pentru care joace cu mouse scump este pentru a face reclama si pentru ca sunt sponsorizati de aceea firma.

Eu iti recomand sa iti pui poftele-n cui pentru ca nu te ajuta un mouse scump in nimic.
Iti recomand sa iti cauti un mouse ieftin care sa iti vina bine la mana.

| maxbio a răspuns:

Eu iti recomand Deathadder-ul din punct de veder tehnic. Daca vrei sa arate frumos atunci ia acel fade. Tu alegi.