| Marcus20 a întrebat:

vreau sa imi cumpar si eu un mouse bun pentru gaming (mai precis pentru CS:GO) si nu stiu ce sa aleg dintre Zowie EC2-A si Razer Deathadder Elite. Nu am pretentii la cum arata, doar vreau pareri care ar fi mai bun.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Salut. Deathadder Elite, evident.

| ronin92 a răspuns:

Salut si eu iti recomand razer deathadder elite, il folosesc de cateva saptamani si sunt super multumit, vezi ca au promotie la eMAG : https://bit.ly/2UaBvkr

| Daria330 a răspuns:

Razer-ul este mai bun....parerea mea

| RituGherghe a răspuns:

Razerdeathadder castiga

| Vladlolxd a răspuns:

Razer Deathadder Elite, este mai precis, mai usor de folosit, si multi jucatori pro( Jw, restul am uitat) au folosit mouse-ul.; D