| Cioboata_Mihai_1975 a întrebat:

Exista parole sau coduri pentru minecraft? Daca da imi spuneti si mie cateva? Funda celui care da mai multe!

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Exista creative-mod, care ti-l pun ei la dispozitie.
Pentru mai multe comenzi in joc, tasteaza /help, acolo vei vedea cateva comenzi pentru experienta [level], s.a.m.

9 răspunsuri:
| TryBaL a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| AerDeMunte a răspuns:

Salut pritene, si eu joc minecraft. trebuie sa iti faci tu singur cont... intra pe minecrft register.ro si creeazati propriul cont. sper ca te-am ajutat. Nu exista parole sau chestii de astea. iti faci tu un cont si ai terminat

| xxxAndreiPetrexxx6544231414 a răspuns:

Exista destul de multe coduri, de parole nu sunt. Exemple de coduri sunt /gamemode 1, /fly mode da trebuie sa ai niste moduri da nu sunt sigur care. Sper ca am ajutat cu ceva.

| Georgian_Alexandru_1999 a răspuns:

Dai la chat scrie / si dai tab

| Ilici_Eduard_1980 a răspuns:

Buna si eu joc minecraft! iti voi spune niste coduri : /gamemode 1 ca sa joci pe creative, /gamemode 0 ca sa joci pe survial, /time set day ca sa se faca zi si /time set night ca sa se faca noapte. Sper ca te am ajutat!

| Andrei_Mario_1994 a răspuns:

Si eu caut frate

| Toea_Miruna_1999 a răspuns:

Cum fac sa nu mai fiu pe coduri? ce scriu?

| 1Anna1 a răspuns:

Sper ca te.am ajutat!