| florinutz009 a întrebat:

ieri cand am intrat pe yahoo am primit o notificare cum ca cineva mi-a intrat pe adresa, am dat pe notificare si scria ca este cineva din New York, si are si ip-ul, am cautat ip-ul pe site-ul ip finder si l-a gasit, era la fel, tot din New York.Pe adresa de mail aveam si un cont de steam pe care aveam cateva jocuri cumparate si mi-a furat contul de steam, cand trimit cerere de recuperare a parolei nu imi trimit nici un mesaj pe mail-ul meu.Va rog sa imi ziceti ce sa fac in afara de :schimba parola (am facut asta deja) sau mai stiu eu ce.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Contacteaza-i pe astia de la Steam, poti sa iti iei contul inapoi fara mare tam-tam, doar sa le trimiti un scan de buletin/factura pe numele tau si gata.