| anonim205647 a întrebat:

Ieri mi-am achizitionat un Volan pentru PC Ferrari Italia Red Legend Edition si nu merge in jocurile de condus. Am intrat in Control Panel si am verificat volanul si pedalele. Ele merg. Imi puteti zice din ce cauza nu merge in jocuri?

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Poate nu ai instalat driver-ul. PC-ul tot o sa le recunoasca si fara Driver, dar nu functioneaza cum trebuie. Un alt motiv poate fi ca nu ai setat volanul din joc, ca el sa fie folosit.