| ChiukiuHamsler a întrebat:

Imi dati idei de jocuri de genul, Survival, Simulation sau Shooting? Nu as vrea sa fie jocuri de viitor, adica chestii care nu sunt inca in prezent. Inafara de : ETS2. Gta V, ATS. My summer car, CSGO, The Sims 4,
Multumesc.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

In Survival cam toate sunt cu zombies/creaturi, cam toate sunt SF:
- The forest
- 7 days to die
- State of Decay
- Don't Starve
- This War of mine
- The Long Dark
Simulation:
- Farming Simulator 2017
- Kerbal Space Program
- Car mechanic simulator 2015
- SimCity
- Train Simulator

Shooter ( fara SF: overwatch, PlanetSide 2, DOOM, Borderlands, ):
- Call of Duty
- Battlefield
- Medal of Honor
- FarCry
- ARMA 3
- Metro
- Insurgency

| gamersamp12 a răspuns:

Survival: Infestation: The New Z este gratuit pe steam.
FPS MMO: PlanetSide2 Gratuit pe steam.
The Last Man Standing gratuti pe steam este ca Playeruknow Battleground.

| gandislenderman a răspuns:

Surgeon simulator; Far cry 4 sau 3, Call of duty