| MaryMarya14 a întrebat:

Eu joc de foarte mult timp The Sims 3, si am absolut toate expanson pack-urile si toate staff-urile cumparate de pe internet sau din magazine... Dar m-am cam plictisit, si as dori sa incerc ceva nou. Am 14 ani si un pic, si caut jocuri simulation, gen The Sims 3, dar nu numai! orice idee de joc, de orice fel (eceptand jocuri violente sau curse, nu sunt genul meu) este foarte bine venita, iar raspunsul cu cele mai multe idei, primeste Funda!

3 răspunsuri:
| TequilaAdam a răspuns:

Umm,imi poti spune si mie cum ai downloadat staff-urile sua expansion pack-urile? laughing

| MaryMarya14 explică (pentru TequilaAdam):

Pai nu le-am downloadat. le-am cumparatwinking

| TequilaAdam a răspuns (pentru MaryMarya14):

Ah,okaywinking