| Claudelu123 a întrebat:

Imi poate da cineva un server romanesc de samp 0.3z care sa fie Hard Roleplay si care sa nu se desfinteze in 2-3 saptamani.Nu vreau sa vad raspunsuri cu serverele:b-zone, pro gamin si ro-roleplay! Raspuns-ul care o sa ma ajute am sa i dau funda!

4 răspunsuri:
| Paul_Radu_1997 a răspuns:

HostName: Scared RPG| Level 3 + 5.000.000$!

Address: 93.119.26.188:7777

Players: 30 / 50

Ping: 20

Mode: SZN v0.9

Map: San Andreas

Cine vrea sa intre /report m-a adus kinnder.

Intrati nu o sa regretati.

| Claudelu123 explică (pentru Paul_Radu_1997):

Vreau un server de roleplay adevarat nu un servar cu nume de acest fel :Adi_Boss, Mafiotu, Kinnder si altele vreau un sever in care sa iti pui numele cam asa tongueaulo_Walker, Jonathan_Warwick si asa mai departe!

| Dlagent2 a răspuns:

Ip 93.119.26.153:7777 se fac eventuri zilnic se primeste bonus de incepator bani si lvl up
Forum:www.darkgames.ro/

| Dlagent2 a răspuns:

Ip 93.119.26.153:7777 se fac eventuri zilnic se primeste bonus de incepator bani si lvl up m,
Forum:www.darkgames.ro/