| AlexIonut2013 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un mmorpg sau rpg care "sa te tina-n priza", nu metin laughing, cu multi playeri si sa nu fie pay4win, adica sa poti realiza ceva si fara sa platesti.

Răspuns Câştigător
| IXIAlinIXI a răspuns:

War of Immortals, Jade Dinasty, Continent of the ninth seal, Vindictus, Dungeon Defenders 2, War Thunder... etc. Dar astea enumerate aici sunt cateva din cele care nu sunt p2w ^^

1 răspuns:
| William a răspuns:

Dota 2, Smite, Archeage ( https://www.youtube.com/watch?v=jat6n23Rbyg ), Hearthstone, EVE, Warframe (cand ajungi la endgame nu prea mai ai motive sa joci), Skyforge (nu are lvl), Wild Star, Mortal online. Nu iti recomand guild wars2 decat daca vrei sa cumperi expansiunea Heart of Thorns, Blade & Soul si Revelation online.