| Florin181997 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste site.uri de sondaje din care poti castiga bani? Eu am cont pe unul si castig cam 60 de euro lunar. Daca voi stiti altele mai bune, va astept cu mesaje. Dau Funda! Mersii/Thx

5 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu stiu nici unul. De fapt, nu stiam de existenta lor. Cum functioneaza? Cauti tu useri la care le pui intrebari? Sau cum?

| Florin181997 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu. Sunt site.uri unde trebuie sa raspunzi la intrebari generale si esti rasplatit cu un anumit numar de puncte pe care apoi le poti schimba in banireali. Eu am un site de pe care scot ca, 50-60 de euro lunar. Daca vrei iti pot lasa link.ul sa te inscrii si tu.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Florin181997):

Da, ma intereseaza. Multumesc.

| Florin181997 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Țin sa menționez ca după înregistrare primul sondaj îl vei primi după aproximativ o luna, cel puțin așa am primit eu, după o luna și de mica valoare, doar 40 de euro centi. Cu timpul valoarea s-a mărit acum minimul unui sondaj este de 1 euro. Sunt persoane care scot 400-500 euro lunar. Asta cu timpul. Persoanele alea au cont de cel puțin 2-3 ani, pe când eu îl am de 7 luni și fac 50 de euro. Am colegi care s.au înregistrat degeaba nu au primit niciodată sondaje, dar fiecare cu norocul lui. Te poți înscrie aici;
https://panel.marketagent.com/......tion/ro-RO

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Florin181997):

Nu au primit sondaje?! Deci nu toti primesc. Credeam ca e in functie de cit de corect raspunzi. Ei, dar tot voi incerca. Multumesc pentru atentionare si pentru link!