| numesiprenume0 a întrebat:

Chiar se pot castiga bani din sondaje online? Ce alte modalitati stiti de a face bani fara a investii in ceva? Ofer funda!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti castiga, $10 la 1000 de sontaje.
Dar banii ii poti ridica numai dupa ce ai facut peste $100.

| PainTech a răspuns:

Până faci de-un suc completezi la sondaje de te ia capul.

Poți face bani, dar trebuie să ști să faci ceva. Pe freelancing se câștigă destul dacă ești bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am câștigat mai demult un voucher eMAG de 50 lei, voucher pe care l-am folosit pentru achiziția unui aparat de ras Gillette Flexball la 4 lei ( era 54 lei). Asta s-a întâmplat o singura data.

| oz_1736 a răspuns:

Pierzi foarte mult timp degeaba

| morfeo a răspuns:

Pierzi mult timp cu sondaje si nu primesti nici multi bani. Mai bine investesti sau joci pe site uri de pariuri.

| Liviu322 a răspuns:

Despre ce site este vorba cu sondaje?

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Poti face intre 50 si 200 de lei prin acest site https://bit.ly/3F77JHR
Fara depunere. Din partea mea iti dau 50 de puncte prin acest link