| Stefan2424 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum as putea sa filmez pe PS4 (stiu cum sa filmez), dar vreau sa filmez in timp ce imi folosesc castile de la ei ca si microfon. Video-ul sa iasa cu vocea mea.

3 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Exista la setari niste optiuni prin care tu alegi ce sunet developezi, microfon sau gaming! Si in rest te descurci

| Stefan2424 explică (pentru kanechy):

Mai explicit te rog?

| kanechy a răspuns (pentru Stefan2424):

Uite, mai bine instaleaza.ti aplicatia, Share Factory, este gratis si poti sa iti faci ori ce video vrei, daca nu sti sa lucrezi cu el, e ok, exista tutoriale!